Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Oleszyce - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 600 zł33,47 m² 47,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

: lokalizacja: ul. T. Kuźmińskiego 3 I piętro, winda : W kilku słowach: nowie, trzyletnie mieszkanie o pow. 33,47 mkw w bloku z windą. W pełni wyposażona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

28,21 zł/m²117 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: nowe miejsce na nowy biznes! Lokal handlowo - usługowy w ścisłym centrum miasta. Biłgoraj ul. Kopernika 23b pow. 117 m , I piętro Położenie i okolica: atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²275,85 m² 8 276 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Jana Pawła II 10, jarosław Liczba pomieszczeń: 13 Grunt: dz. ewid. nr 1712 o pow. 2 681 m2 Cena: 32 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²115,29 m² 3 689 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Mickiewicza 3, lubaczów Powierzchnia najmu: 115,29 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 2526 o pow. 908 m2 Cena: 32 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

27,24 zł/m²903 m² 24 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesny obiekt magazynowo-usługowy - Lubaczów - Wynajem długoterminowy. Do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo-usługowy zlokalizowany w Lubaczowie (woj. podkarpackie), w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, Rynek

Przemyśl(Oleszyce + 46 km)

13,64 zł/m²110 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przemyśl, rynek Starego Miasta, lokal użytkowy o pow. 110 m2, z przeznaczeniem na cele usługowe, sportowe, rekreacyjne, biurowe Przemyśl, lokal w Kamienicy: - ścisłe centrum, rynek.

Szczegóły ogłoszenia

37,25 zł/m²400 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Wyłącznie w homfi! Na wynajem działający, całoroczny obiekt hotelarski z 8 domkami w zabudowie szeregowej, na działce 16,44 a. Atuty nieruchomości: - 48 łóżek (8 domków po 6 miejsc,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy Plac na Bramie (sklep Spożywczy) Do wynajęcia lokal ( razem z powierzchnią podwórka) na biuro, usługi, handel o powierzchni około 270 m2 znajdujący się na ul. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Młyny

Młyny(Oleszyce + 20 km)

45 zł/m²30 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny biurowiec klasy A zlokalizowany w korczowej/młynach oferuje funkcjonalne powierzchnie biurowe dostosowane do potrzeb najemcy. Obiekt zapewnia wysoki standard wykończenia, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Młyny

Młyny(Oleszyce + 20 km)

18,50 zł/m²1 797,20 m² 33 248 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Magazyn klasy A w pobliżu przejścia granicznego Korczowa Krakowiec: magazyn klasy A położony w okolicy przejścia granicznego Korczowa Krakowiec oferuje nowoczesną przestrzeń magazynową.